Webform Phone Number (7.x-1.15) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
