Webform Phone Number (7.x-1.15) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Country
lv: Valsts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Width
lv: Platums

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.
