Webform Phone Number (7.x-1.15) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Country
vi: Quốc gia

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Width of the textfield.
vi: Độ dài của trường văn bản.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
vi: Không cho phép sửa trường này. Cho phép tạo các giá trị mặc định không thay đổi được.

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.
