Webform Phone Number (7.x-1.16) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Country
is: Land

en: Separator
is: Skilja

en: Width
is: Breidd

en: Default value
is: Sjálfgildi
