Webform Phone Number (7.x-1.17) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
