Webform Phone Number (7.x-1.17) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Country
gl: País

en: Separator
gl: Separador

en: Width
gl: Ancho

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.
