Webform Phone Number (7.x-1.18) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Country
eu: Herria

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Width
eu: Zabalera

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia
