Webform Phone Number (7.x-1.18) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Country
hi: देश

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
