Webform Phone Number (7.x-1.18) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Country
ja: 国

en: Separator
ja: セパレーター

en: Width
ja: 幅

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Default value
ja: デフォルト値

en: The default value of the field.
ja: フィールドのデフォルト値。

en: Left Blank
ja: 無回答

en: User entered value
ja: ユーザーが入力した値

en: Width of the textfield.
ja: テキストフィールドの幅。

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ja: このフィールドを編集できなくします。変更できないデフォルトの値を設定するのに役立ちます。

en: Leaving blank will use the default size.
ja: 空欄にするとデフォルトのサイズを使用します。
