Webform Phone Number (7.x-1.19) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Country
be: Краіна

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Width
be: Шырыня

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
