Webform Phone Number (7.x-1.19) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Country
jv: Negara

en: Separator
jv: Watesan

en: Width
jv: Ambané

en: Default value
jv: Biji gawan
