Webform Phone Number (7.x-1.19) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Width
ka: სიგანე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
