Webform Phone Number (7.x-1.19) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Width
ta: அகலம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
