Webform Phone Number (7.x-1.20) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Country
he: מדינה

en: Separator
he: מפריד

en: Width
he: רוחב

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Placeholder
he: שומר מקום
