Webform Phone Number (7.x-1.20) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Country
sk: Krajina

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Width
sk: Šírka

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
