Webform Phone Number (7.x-1.21) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Country
az: Ölkə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Width
az: Eni

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
