Webform Phone Number (7.x-1.21) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Country
sv: Land

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Width
sv: Bredd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Width of the textfield.
sv: Textfältets bredd.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Placeholder
sv: Platshållare
