Webform Phone Number (7.x-1.22) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Country
ar: الدولة

en: Separator
ar: فاصل

en: Width
ar: العرض

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
