Webform Phone Number (7.x-1.22) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Country
fa: کشور

en: Separator
fa: جداکننده

en: Width
fa: عرض

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
