Webform Phone Number (7.x-1.23) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Country
id: Negara

en: Separator
id: Pemisah

en: Width
id: Lebar

en: Default value
id: Nilai bawaan
