Webform Phone Number (7.x-1.23) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Country
nl: Land

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Width
nl: Breedte

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Add the country code if not filled by the user
nl: Voeg de landcode toe als deze niet is ingevuld door de gebruiker

en: Use parentheses around area code
nl: Zet ronde haken om de land code

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Which country-specific rules should this field be validated against and formatted according to.
nl: Welke landspecifieke regels ter validatie voor dit veld gebruikt moeten worden.
