Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Webform
ca: Formulari web

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor
