Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Fax
he: פקס

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך
