Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Mobile
hu: Mobil

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Webform
hu: Űrlap

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Work
hu: Munka

en: Phone Number field
hu: Telefonszám mező
