Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Webform
lv: Webforma

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība
