Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Webform
pt: Formulário

en: Left Blank
pt: Deixado em branco

en: User entered value
pt: Valor inserido pelo utilizador
