Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Fax
ru: Факс

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Left Blank
ru: Оставить пустым

en: User entered value
ru: Значение, введённое пользователем
