Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde
