Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Fax
uk: Факс

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Webform
uk: Вебформа

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: Widget Settings
uk: Параметри віджета

en: Work
uk: Робота
