Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Country
el: Χώρα

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή
