Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Country
ja: 国

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fax
ja: FAX

en: Mobile
ja: モバイル

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Left Blank
ja: 無回答

en: User entered value
ja: ユーザーが入力した値
