Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Work
kn: ಕೆಲಸ(_k):
