Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Country
pl: Państwo

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Fax
pl: Faks

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Webform
pl: Formularz

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość
