Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Country
ro: Ţară

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator
