Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Country
th: ประเทศ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Fax
th: โทรสาร

en: Mobile
th: มือถือ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์
