Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Country
tr: Ülke

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Separator
tr: Ayraç

en: Fax
tr: Faks

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer
