Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Country
vi: Quốc gia

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Fax
vi: Điện thư

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Work
vi: Việc làm
