Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Mobile
de: Mobil

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Webform
de: Webformular

en: Left Blank
de: Leer gelassen

en: User entered value
de: Benutzer hat einen Wert eingetragen

en: Widget Settings
de: Steuerelement-Einstellungen

en: Work
de: Arbeit
