Webform Phone Number (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Widget Settings
fa: تنظیمات ابزارک
