Webform Postal Code (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Germany
el: Γερμανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: Andorra
el: Ανδόρρα

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Bangladesh
el: Μπανγκλαντές

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Brunei
el: Μπρουνέι

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: Estonia
el: Εσθονία

en: France
el: Γαλλία

en: Guinea-Bissau
el: Γουινέα-Μπισσάου

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: India
el: Ινδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Croatia
el: Κροατία

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.
