Webform Postal Code (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Width
gl: Ancho

en: Egypt
gl: Exipto

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Postal code
gl: Código postal

en: Germany
gl: Alemaña

en: Algeria
gl: Argelia

en: Belarus
gl: Bielorrusia

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Canada
gl: Canadá

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: France
gl: Francia

en: Hungary
gl: Hungría

en: Italy
gl: Italia

en: Netherlands
gl: Holanda

en: Russia
gl: Rusia

en: Spain
gl: España

en: Sweden
gl: Suecia

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Croatia
gl: Croacia

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.
