Webform Postal Code (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Width
mr: लांबी

en: New Zealand
mr: न्यूज़ीलॅंड

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Japan
mr: जपान

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
