Webform Postal Code (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Germany
vi: Đức

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
vi: Không cho phép sửa trường này. Cho phép tạo các giá trị mặc định không thay đổi được.

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.
