Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Egypt
bo: ཨེ་ཅིབ།

en: New Zealand
bo: ནེའུ་ཙི་ལན།

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Algeria
bo: ཨར་ཅི་རི་ཡ།

en: Andorra
bo: ཨན་ཏོར་རན།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Bangladesh
bo: བྷང་ག་ལ།

en: Belarus
bo: བལ་ཨུ་རུ་སུ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Brunei
bo: ཝུན་ལའེ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Czech Republic
bo: སེ་ཙེ་ཁོལ་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Estonia
bo: ཨེ་སོ་ནི་ཡ།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: Guinea-Bissau
bo: ཀུའེ་ནེ་ཡ་པི་སོ།

en: Hungary
bo: ཧང་ག་རི།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
