Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Width
ca: Amplada

en: Egypt
ca: Egipte

en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

en: Brazil
ca: Brasil

en: Chile
ca: Xile

en: Japan
ca: Japó

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Germany
ca: Alemanya

en: Algeria
ca: Algèria

en: Australia
ca: Austràlia

en: Bangladesh
ca: Bangla Desh

en: Belarus
ca: Bielorússia

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Estonia
ca: Estònia

en: France
ca: França

en: Guinea-Bissau
ca: Guinea Bissau

en: Hungary
ca: Hongria

en: India
ca: Índia

en: Italy
ca: Itàlia

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Russia
ca: Rússia

en: Spain
ca: Espanya

en: Sweden
ca: Suècia

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Croatia
ca: Croàcia

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.
