Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Width
cs: Šířka

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Japan
cs: Japonsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Postal code
cs: PSČ

en: Germany
cs: Německo

en: Algeria
cs: Alžír

en: Australia
cs: Austrálie

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Estonia
cs: Estonsko

en: France
cs: Francie

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: India
cs: Indie

en: Italy
cs: Itálie

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Russia
cs: Rusko

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.
