Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Egypt
gu: ઈજિપ્ત

en: New Zealand
gu: ન્યૂઝીલેન્ડ

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Bangladesh
gu: બાંગ્લાદેશ

en: Belarus
gu: બેલારુસ

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Brunei
gu: બ્રુનેઇ

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Netherlands
gu: નેધરલેન્ડ

en: Russia
gu: રશિયા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
