Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: France
mn: Франц улс
