Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
