Webform Postal Code (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Egypt
ug: مىسىر

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو
